- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2545–2568 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Nedávno zobrazené produkty
Hygiena
Zmeták Ovalino plastový so závitom 28 cm mix farieb – 1ks
Na sklade
1,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
ZZ papierové utierky ECONOMY 25x20CM 1vr.100%celulóza(3000ks)
Na sklade
15,41 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ papierové utierky KAREN 21x20cm, 1vr.100% celulóza (4000ks)
Na sklade
15,52 € s DPH
| Hmotnosť | 4,57 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ papierové utierky KAREN21x20cm,2vr.100%celulóza (3000ks)
Na sklade
15,71 € s DPH
| Hmotnosť | 4,39 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ papierové utierky zelené 25×20 cm, 2vrst. (3000ks)
Na sklade
17,70 € s DPH
| Hmotnosť | 5,62 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 100%cel. 2vrst. 22x23cm (3000ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 5,33 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |



