- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–41 z 41 výsledkov
Zatavovacie misky a vaničky
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička 1D, čierna, 160x112x45mm
Na sklade
30,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička 2D, 160x112x45mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 522 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička COLT, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 500ml
Na sklade
32,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 37 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 720ml
Na sklade
34,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x45mm
Na sklade
35,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 256 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
5,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 3D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
4,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička, PP-1D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička, PP-2D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička, PP-3D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |



