- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
Omo Professional Automat White Prášok na pranie 5,4 kg
18,24 € s DPH
290 mm
Hypofoam chlórový prostriedok na podlahy, 23kg
Na sklade
130,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 395 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 14+7x29cm
Na sklade
22,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | biela |



