- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 9 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
36
Papierové utierky ZZ šedé 25x23cm, HRUBŠIE 36g/m2 (4000ks)
Na sklade
15,19 € s DPH
| Hmotnosť | 8,19 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO – SYSTEM centerfeed, 111m -12ks
Na sklade
19,58 € s DPH
| Hmotnosť | 6,04 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ papierové utierky KAREN 21x20cm, 1vr.100% celulóza (4000ks)
Na sklade
15,52 € s DPH
| Hmotnosť | 4,57 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ papierové utierky KAREN21x20cm,2vr.100%celulóza (3000ks)
Na sklade
15,71 € s DPH
| Hmotnosť | 4,39 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ skladané papierové utierky 100%cel. 2vrst. 22x23cm (3000ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 5,33 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ skladané papierové utierky biele KAREN 2vrst.21x23cm(3000ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 5,00 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 100%cel. 2vrst. 21x23cm (4000ks)
Na sklade
22,72 € s DPH
| Hmotnosť | 6,55 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |



