- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 18 výsledkov
Kategórie produktov
32
Papierové utierky ZZ zelené, rozmer: 25×20 cm (4000ks)
Na sklade
14,27 € s DPH
| Hmotnosť | 6,45 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Papierové utierky ZZ zelené, rozmer: 25×20 cm (5000ks)
Na sklade
17,01 € s DPH
| Hmotnosť | 11,07 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Papierové utierky ZZ zelené, rozmer: 25×23 cm HRUBŠIE 36g/m2(4000ks)
Na sklade
15,30 € s DPH
| Hmotnosť | 7,84 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 200m centerfeed professional 12ks
Na sklade
38,70 € s DPH
| Hmotnosť | 9,71 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Utierka CELLART Craft PlusMatic Soft Blue, 270m (6ks)
Na sklade
44,29 € s DPH
| Hmotnosť | 10,92 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ papierové utierky ECONOMY 25x20CM 1vr.100%celulóza(3000ks)
Na sklade
15,41 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ papierové utierky zelené 25×20 cm, 2vrst. (3000ks)
Na sklade
17,70 € s DPH
| Hmotnosť | 5,62 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 100%celulóza 1vrst.25x20CM(4000ks)
Na sklade
19,30 € s DPH
| Hmotnosť | 5,06 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 25×20 CM ,2vr.100 % celulóza (3000ks)
Na sklade
17,81 € s DPH
| Hmotnosť | 5,10 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 25×20 CM 2vr.100 %celulóza(4000ks)
Na sklade
23,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky biele 1vrst. 25x20cm recykel (5000ks)
Na sklade
18,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,08 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 100%cel. 1vrst. 22x23cm (4000ks)
Na sklade
18,83 € s DPH
| Hmotnosť | 4,41 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 25x20CM 2vr.100 % celulóza(3000ks)
Na sklade
18,22 € s DPH
| Hmotnosť | 5,35 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |



