- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 8 výsledkov
Kategórie produktov
5
Papierová taška biela s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
6,77 € s DPH
| Hmotnosť | 1,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška biela s papierovým uchom 32x17x27cm – 50ks
Na sklade
7,87 € s DPH
| Hmotnosť | 1,61 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 18x8x22cm – 50ks
Na sklade
4,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
5,22 € s DPH
| Hmotnosť | 1,44 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x27cm – 50ks
Na sklade
6,08 € s DPH
| Hmotnosť | 1,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x39cm – 50ks
Na sklade
7,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x21x33cm – 50ks
Na sklade
7,31 € s DPH
| Hmotnosť | 2,36 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |



