- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–67 z 67 výsledkov
Kategórie produktov
1
Tork Toaletný papier Mini Jumbo T2 2vr. 850útr. (12ks)
Na sklade
32,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
TORK Universal servítky do zásobníka Xpressnap N4 1vrst. (9000 ks)
Na sklade
111,08 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® MULTIFOLD Premium jemná skladaná utierka na ruky H2 2-vr, celulóza biela 2100ks
Na sklade
63,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpressnap Snack® biele servítky do zásobníka N10 – 9000ks
Na sklade
63,00 € s DPH
| Hmotnosť | 8,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork zásobník na toaletný papier Jumbo kotúč, biely T1
Na sklade
71,44 € s DPH
| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Upratovací vozík PROFI červený 20 L, žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Upratovací vozík PROFI zelený 20 L, žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
VIONE ANTIBACTERIAL tekuté mydlo neparfumované 5L
Na sklade
4,27 € s DPH
| Hmotnosť | 5,37 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
ZZ skladané papierové utierky CLIRO zelené 23x23cm ,1vr. (4000ks)
Na sklade
14,72 € s DPH
| Hmotnosť | 7,73 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 25x23cm ,2vr.,100 % celulóza (4000ks)
Na sklade
24,78 € s DPH
| Hmotnosť | 7,76 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



