- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 15 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 8 ks
CLEAMEN 242 odpady kuchynské s dezichlórom, 1L
Na sklade
4,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
CLEAMEN 420 odpady sanitárne, 1L
Na sklade
5,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
Tork čistič WC sedadiel, 475ml
Na sklade
52,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | Transparent clear |
Tork krém neparfumovaný na ruky a telo, 475ml
Na sklade
59,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork mini čistič WC sedadiel, 525ml
Na sklade
10,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 196 mm |
| Šírka | 392 mm |
| Výška | 208 mm |
| Farba | Transparent clear |
Tork mini extra jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
4,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork Mini jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
35,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | žltá |
Tork Mini jemné tekuté mydlom, 525ml
Na sklade
42,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | žltá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
37,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork Sensitive Mini tekuté mydlo na ruky, S5, 525 ml
Na sklade
5,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 184 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, biely
Na sklade
7,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, čierny
Na sklade
7,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | čierna |
Zásobník – CN TP28 Jumbo Maxi biely MJ2
Na sklade
25,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na TP 19 JUMBO mini biely
Na sklade
17,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |



