- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 193–216 z 234 výsledkov
Kozmetika
Tork bezalkoholová penová dezinfekcia, 1L
Na sklade
21,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 93 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 251 mm |
| Farba | transparentná |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |
Tulipán Negro Deo Roll On Coco Pure White 50ml
Na sklade
2,30 € s DPH
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tulipán Negro Deo Roll On Kiss Fresa Y Nata 50ml
Na sklade
2,30 € s DPH
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tulipán Negro Deo Spray Crema de Jabon 200ml
Na sklade
3,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,16 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro Deo Stick Nube de Algodon 60ml
Na sklade
3,53 € s DPH
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Algodon&Talco 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Aloe Vera&Jojoba 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Besitos de Fresa 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Black Ginseng 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Caramel&Toffee 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Coco Pure White 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Fresa&Cereza 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Intenso Ámbar&Sándalo 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tulipán Negro sprchový gél Intenso Bergamota&Cedro 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tulipán Negro sprchový gél Nube de Algodón 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Sugar Melon 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Sweet Violeta 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Unicorn Marshmallow 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro sprchový gél Yogurt Con Frutos Rojos 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |



