- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 169–192 z 234 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Osviežovače vzduchu a vône do bytu
Ozon Anti Tabacco – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Ozon Aqua Flowers – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Ozon Aqua Orchidea – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Ozon Brazilian Lemon – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Ozon Cashmere – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Ozon Levander – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Ozon Magnolia – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Ozon Ocean – náplň do automatického osviežovača vzduchu 260 ml
Na sklade
1,81 € s DPH| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
SmartCap vonná krytka čierna, Papaya Mango
Na sklade
3,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 81 PC |
| Farba | čierna |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork elektronický osviežovač vzduchu
Na sklade
87,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 168 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 185 mm |
| Farba | hliníkovo sivá |
Tork elektronický osviežovač vzduchu, biely A1
Na sklade
99,78 € s DPH| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | floral, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |



