- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 154 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierové utierky
Utierka v rolke autocut, 150m
Na sklade
27,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
ZZ papierové utierky ECONOMY 25x20CM 1vr.100%celulóza(3000ks)
Na sklade
15,41 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ papierové utierky KAREN 21x20cm, 1vr.100% celulóza (4000ks)
Na sklade
15,52 € s DPH
| Hmotnosť | 4,57 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ papierové utierky KAREN21x20cm,2vr.100%celulóza (3000ks)
Na sklade
15,71 € s DPH
| Hmotnosť | 4,39 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ papierové utierky zelené 25×20 cm, 2vrst. (3000ks)
Na sklade
17,70 € s DPH
| Hmotnosť | 5,62 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 100%cel. 2vrst. 22x23cm (3000ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 5,33 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ skladané papierové utierky 100%celulóza 1vrst.25x20CM(4000ks)
Na sklade
19,30 € s DPH
| Hmotnosť | 5,06 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 25×20 CM ,2vr.100 % celulóza (3000ks)
Na sklade
17,81 € s DPH
| Hmotnosť | 5,10 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 25×20 CM 2vr.100 %celulóza(4000ks)
Na sklade
23,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky biele 1vrst. 25x20cm recykel (5000ks)
Na sklade
18,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,08 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky biele 25x20cm 1vrst. recykel (4000ks)
Na sklade
15,63 € s DPH
| Hmotnosť | 8,45 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |



