- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–38 z 38 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
750 ml
KRYSTAL WC gél zelený, 750ml
Na sklade
4,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC kyslý na keramiku, modrý, 750ml
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC na keramiku s ochranou, zelený, 750ml
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC na nerez a keramiku, ružový, 750ml
Na sklade
2,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
8,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 148 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Odmasťovač za studena WellDone
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 15 ks x 750 ml |
Pulirapid na hrdzu a vodný kameň, 750ml
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 16 pieces |
Sirafan Speed, 750ml
Na sklade
12,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
VAKAVO na kúpeľne, 750ml
Na sklade
2,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Osviežovač vzduchu tropical, 750ml
Na sklade
4,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Povrchy, 750ml
Na sklade
1,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Univerzál, 750ml
Na sklade
1,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Vanička hranatá s viečkom, PET, 750ml
Na sklade
8,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá, extra pevná, 750ml
Na sklade
6,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |



