- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 32 BAL x 100 ks
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, biele, 25cm
Na sklade
2,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové Bio Nature rovné, biele, 20cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové JUMBO koktejlové, 15cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
Slamky papierové JUMBO, červená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, zelená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, žltá, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | žltá |
Slamky papierové, JUMBO, čierne, 15cm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | čierna |



