- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 913–936 z 1005 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Viečko pre: Poháre z umelej hmoty, PET, Ø95mm, s otvorom
Na sklade
2,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Viečko pre: Polievková miska priehľadná PP
Na sklade
3,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
Viečko pre: Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
11,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Viečko pre: Šalátová miska, 172x120mm
Na sklade
6,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, Ø185mm
Na sklade
4,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátovú misku, Ø230mm
Na sklade
7,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
Viečko pre: Vaničky hranaté extra pevné, PP
Na sklade
4,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku
Na sklade
1,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé pre poháriky, Ø78mm
Na sklade
2,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 84 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 35 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé pre: Menu misu do mikrovlnky 2-dielnu
Na sklade
7,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 20 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé priehľadné
Na sklade
9,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparent matt |
Viečko vypuklé, biele, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, biele, Ø90mm
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, čierne, Ø62mm
Na sklade
1,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
| Farba | čierna |
Viečko vypuklé, čierne, Ø73mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Farba | čierna |
Viečko vypuklé, čierne, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | čierna |
Viečko: Fingerfood – pohárik hranatý číry, 230ml
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 20 ks |
Vittore de Conti Vlasový a telový šampón, 35ml
Na sklade
0,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
Vložka do misky, Ø150mm
Na sklade
3,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 150 mm |
| Farba | transparentná |
Vložka do misky, Ø180mm
Na sklade
6,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 180 mm |
| Farba | transparentná |
Vrece HDPE, 60+2x20x80cm
Na sklade
56,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 500 ks v škatuli |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | transparentná |
Vrece igelitové, 140L
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrece igelitové, 240L
Na sklade
3,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 10 ks |



