- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 937–960 z 1005 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Vrece igelitové, 30L
Na sklade
1,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrece igelitové, extra pevné, 60L
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 60 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, zaťahovacie, 30L, 18 mirkónov
Na sklade
0,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, zaťahovacie, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 50 RL á 10 pytlů |
| Dľžka | 630 mm |
| Šírka | 730 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
3,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 18L, 18 mikrónov
Na sklade
0,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolí x 50 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 35L, 40 mikrónov
Na sklade
0,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 35 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 70L, 30 mikrónov
Na sklade
1,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 70 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, transparentné, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | transparentná |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 50, čierne, 120L, 55 mikrónov
Na sklade
3,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 roliek x 25 ks |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, červené, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, zelené, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, žlté, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | žltá |
Vrecia na odpad, LDPE, biele, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 70 liter |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, LDPE, červené, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 100 mikrónov
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 15 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 60 mikrónov
Na sklade
5,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 80 mikrónov
Na sklade
4,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolls à 15 bags |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120L, 100 mikrónov
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter, 100 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 10 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 roliek x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
Vrecia na odpad, LDPE, hrubé, 150L, 100 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 150 liter, 100 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1300 mm |
| Farba | čierna |



