- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 985–1005 z 1005 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Zástera jednorazová
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 800 mm |
| Šírka | 1250 mm |
| Farba | biela |
Zatavovacia miska COLT, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | biela |
Zatavovacia vanička 1D, čierna, 160x112x45mm
Na sklade
30,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička 2D, 160x112x45mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 522 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 500ml
Na sklade
32,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 37 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 720ml
Na sklade
34,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x45mm
Na sklade
35,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 256 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
5,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 3D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
4,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zmeták drevený so závitom, 30cm
Na sklade
2,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 ks |
| Šírka | 300 mm |
Zmeták drevený, 100cm
Na sklade
7,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
| Šírka | 1000 mm |
Zmeták hnedý TOP s tyčou
Na sklade
3,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | hnedá |



