- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 145–168 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
VIR EXPERT na koberce 500ml
1,49 € s DPH
biela
Tork Reflex™ Heavy Duty viacúčelová utierka, EKO, 150,75m
Na sklade
53,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním
Na sklade
54,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | systém dávkováni vždy 1 útržku |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 222 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 236 mm |
| Farba | biela |
Tork Sensitive Mini tekuté mydlo na ruky, S5, 525 ml
Na sklade
5,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 184 mm |
| Farba | biela |
Tork servítka-obed
Na sklade
4,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 KS á 200 servítok |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Tork Singlefold extra jemné papierové utierky
Na sklade
61,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold-C-fold Mini zásobník na papierové utierky
Na sklade
50,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 332 mm |
| Výška | 291 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® Mini toaletný papier, 111m
Na sklade
55,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® toaletný papier, 207m
Na sklade
46,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |
Tork vlhčené utierky na povrchy
Na sklade
70,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with detergent |
| Info o balení | 1 KTN = 4 bucket á 58 wipes |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tork vlhčené utierky na ruky
Na sklade
20,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
TORK vlhčené utierky na ruky – náhradná náplň
Na sklade
18,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 buckets (pc) à 58 SH |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® Countertop na papierové utierky Multifold Elevation
Na sklade
50,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 323 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 218 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® extra jemné papierové utierky Multifold
Na sklade
69,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 21 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® papierové utierky Multifold
Na sklade
58,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 237 ks |
| Dľžka | 213 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Fit®
Na sklade
84,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL á 720 KS |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, biely
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | biela |
Tortová krabica, 20x20x10cm
Na sklade
15,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | biela |
Utierka Industry dvojvrstvová, 244m
Na sklade
15,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Utierka v rolke autocut, 150m
Na sklade
27,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Vanička PP T1, 160x112x45mm
Na sklade
38,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 528 ks |
| Farba | biela |
Vanička PP, 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vanička PP, 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vidlička (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |



