- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 169–186 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
biela
Viečko vypuklé, biele, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, biele, Ø90mm
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 60 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, zaťahovacie, 30L, 18 mirkónov
Na sklade
0,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, zaťahovacie, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 50 RL á 10 pytlů |
| Dľžka | 630 mm |
| Šírka | 730 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, LDPE, biele, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 70 liter |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
WC kefa+miska plast BIELA
Na sklade
1,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
| Farba | biela |
Zásobník – CN TP28 Jumbo Maxi biely MJ2
Na sklade
25,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na TP 19 JUMBO mini biely
Na sklade
17,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na utierky, kotúč maxi, biely
Na sklade
27,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na ZZ Univerzál biely
Na sklade
19,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 500ml Biely
Na sklade
13,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 1000ml Biely -S6
Na sklade
16,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM- Speňovací 1L -F6-99637
Na sklade
19,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník- DTM-CN Speňovací 0,5L biely F5
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
| Farba | biela |
Zástera jednorazová
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 800 mm |
| Šírka | 1250 mm |
| Farba | biela |
Zatavovacia miska COLT, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | biela |



