- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Zásobníky a dávkovače
Tork Singlefold-C-fold Mini zásobník na papierové utierky
Na sklade
50,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 332 mm |
| Výška | 291 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® Mini zásobník na toaletný papier
Na sklade
43,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 228 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | čierna |
Tork SmartOne® mini zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T9
Na sklade
49,84 € s DPH| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T8
Na sklade
58,65 € s DPH| Hmotnosť | 1,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® Countertop na papierové utierky Multifold Elevation
Na sklade
50,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 323 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 218 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Snack® zásobník na servítky strieborný N10
Na sklade
79,30 € s DPH| Hmotnosť | 1,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork Xpressnap® stolný zásobník na servítky sivý
Na sklade
42,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | svetlosivá |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, biely
Na sklade
7,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, čierny
Na sklade
7,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, čierny
Na sklade
48,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | cartridge 1 L |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 122 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 305 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na osviežovač vzduchu Constant A3 – čierny
Na sklade
89,53 € s DPH| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork zásobník na skladané utierky, červený
Na sklade
62,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 427 mm |
| Šírka | 374 mm |
| Výška | 394 mm |
| Farba | čierno-červená |
Tork zásobník na toaletný papier Jumbo kotúč, biely T1
Na sklade
71,44 € s DPH| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Výpustný kohútik na bandasky 20L a 10L
Na sklade
11,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 20 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
Zásobník – CN TP28 Jumbo Maxi biely MJ2
Na sklade
25,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na TP 19 JUMBO mini biely
Na sklade
17,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na utierky, kotúč maxi, biely
Na sklade
27,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na ZZ Univerzál biely
Na sklade
19,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 500ml Biely
Na sklade
13,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 1000ml Biely -S6
Na sklade
16,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM- Speňovací 1L -F6-99637
Na sklade
19,43 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník biely na toaletný papier centerfeed
Na sklade
9,48 € s DPH| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |



