- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 121 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
Kancelársky papier A4 80 g/m²
3,94 € s DPH
Vrecia a vrecká
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad šedé, 18 litrov, 50 ks
Na sklade
0,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
HDPE – Mikroténové vrecia ULITH na odpad transparentné 30 litrov, 50 ks
Na sklade
0,85 € s DPH
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie | 40 |
HDPE – Mikroténové vrecia ULITH na odpad transparentné, 60 litrov, 50 ks
Na sklade
1,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,20 kg |
|---|---|
| Balenie | 40 |
HDPE vrecia čierne 700×1100/0,015mm 120L – 25ks
Na sklade
2,67 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
HDPE vrecia biele zaťahovacie 500x600mm/30my, 35l – 20ks
Na sklade
2,12 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
HDPE vrecia čierne 600×600/0,010mm 45L – 50ks
Na sklade
1,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
HDPE vrecia čierne zaťahovacie 500×600/0,014mm 35L – 20ks
Na sklade
0,85 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
HDPE vrecia čierne zaťahovacie 600×600/0,014mm 45L – 20ks
Na sklade
1,02 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
HDPE vrecia čierne zaťahovacie 600×700/0,014mm 60L – 10ks
Na sklade
0,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
HDPE vrecia s uchom fialové 600×700/15 mic 60 L 15 ks
Na sklade
0,85 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 60 |
Hygienické vrecká biele, 30ks
Na sklade
0,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 30 ks |
LDPE vrecia biele 600x700mm/40my 60L – 25 ks
Na sklade
1,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,60 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
LDPE vrecia červené 700×1100/100 my 120L – 10ks
Na sklade
8,40 € s DPH
| Hmotnosť | 1,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
LDPE vrecia červené hrubé 250L 1000×1250/0,080mm 10ks
Na sklade
4,67 € s DPH
| Hmotnosť | 1,64 kg |
|---|---|
| Balenie | 3 |



