- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 313–336 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
Tork tekuté mydlo krémové 5 l
9,72 € s DPH
Gastro potreby
Vanička PP, 227x178x100mm
Na sklade
90,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 260 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 227x178x80mm
Na sklade
88,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 280 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vanička PP, 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vanička s viečkom OPS R183, transparentná
Na sklade
46,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička zatavovacia extra silná, jednodielna
Na sklade
10,22 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 49 mm |
Vanička zatavovacia PP, 160x112x66mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 700 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 432 ks |
| Farba | čierna |
Vanička zatavovacia typ 1, jednodielna
Na sklade
83,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
| Dľžka | 158 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 44 mm |
Vanička zatavovacia typ 2, trojdielna
Na sklade
50,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Vidlička (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Vidlička na hranolky, WPC, 8cm, 1000ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 1000 ks | |
| Rozmer dĺžka | 80 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Vidlička WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Vidlička, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Viečka pre: Dressingové misky, PP
Na sklade
0,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Viečka pre: Dressingové misky, PP, Ø70mm
Na sklade
0,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko (PET), Ø95mm
Na sklade
1,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 99 mm |
| Šírka | 99 mm |
| Výška | 14 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko na vaničku 227×178, 25ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Viečko na vaničku, 227x178mm
Na sklade
2,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 25 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko PP na misku 750-1500ml
Na sklade
16,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Farba | transparentná |
Viečko PP na misku, 125-500ml
Na sklade
2,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko PP okrúhle, Ø115mm
Na sklade
1,98 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, Ø150mm
Na sklade
4,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 155 mm |
| Výška | 25 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Menu misa do mikrovlnky, 50ks
Na sklade
6,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Miska okrúhla na polievku 400/550/950ml
Na sklade
11,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |



