- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–91 z 91 výsledkov
Kategórie produktov
transparentná
Viečko pre: Vaničky hranaté extra pevné, PP
Na sklade
4,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku
Na sklade
1,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku, 100 ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Viečko vypuklé pre poháriky, Ø78mm
Na sklade
2,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 84 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 35 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé pre: Menu misu do mikrovlnky 2-dielnu
Na sklade
7,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 20 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko, okrúhle, 115mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Vložka do misky, Ø150mm
Na sklade
3,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 150 mm |
| Farba | transparentná |
Vložka do misky, Ø180mm
Na sklade
6,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 180 mm |
| Farba | transparentná |
Vrece HDPE, 60+2x20x80cm
Na sklade
56,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 500 ks v škatuli |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | transparentná |
Vrecia na odpad, HDPE, transparentné, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 450ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička 2D, 160x112x45mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 522 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 500ml
Na sklade
32,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 37 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 720ml
Na sklade
34,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 2D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
5,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 3D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
4,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
100 ks
100 x 150 (0,04 mm)
150 x 200 (0,05 mm)
180 x 250 (0,05 mm)
200 x 300 (0,05 mm)
230 x 300 (0,07 mm)
+4
350 x 280 (0,07 mm)
50 x 70 (0,04 mm)
70 x 100 (0,04 mm)
70 x 100 (0,05 mm)
Zip sáčky
Na sklade
0,47 € – 17,99 €Price range: 0,47 € through 17,99 € s DPH
| Dostupné Variácie | 100 x 150 (0,04 mm), 150 x 200 (0,05 mm), 180 x 250 (0,05 mm), 200 x 300 (0,05 mm), 230 x 300 (0,07 mm), 350 x 280 (0,07 mm), 50 x 70 (0,04 mm), 70 x 100 (0,04 mm), 70 x 100 (0,05 mm) |
|---|---|
| 100 ks | |
| Cena za 100 ks | 0,378, 0,625, 1,092, 0,721, 2,256, 3,325, 4,491, 10,78, 14,627 |
| Farba | transparentná |
| Materiál | LDPE |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.



