- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Zásobníky a dávkovače
Zásobník na utierky v rolke VIALLI- MIDI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
15,08 € s DPH
| Hmotnosť | 0,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
Zásobník na utierky v rolke VIALLI- MIDI, vnútorné odvíjanie ČIERNY
Na sklade
17,02 € s DPH
| Hmotnosť | 0,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
Zásobník na utierky v rolke VIALLI- MIDI, vnútorné odvíjanie TRANSPARENTNÝ
Na sklade
15,08 € s DPH
| Hmotnosť | 0,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
Zásobník obrúskov v dekore lešteného striebra
Na sklade
7,88 € s DPH
| Hmotnosť | 0,27 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 24 |
Zásobník papierových utierok BIELY – kapacita 400 utierok
Na sklade
15,57 € s DPH
| Hmotnosť | 1,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 14 |
Zásobník papierových utierok ČIERNY – kapacita 400 utierok
Na sklade
17,23 € s DPH
| Hmotnosť | 1,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 14 |
Zásobník papierových utierok ČIERNY – kapacita 600 utierok
Na sklade
18,88 € s DPH
| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Zásobník papierových utierok v rolke – autocut, mechanický posuv BIELY
Na sklade
63,44 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
Zásobník papierových utierok v rolke – autocut, mechanický posuv ČIERNY
Na sklade
63,44 € s DPH
| Hmotnosť | 2,91 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
Zásobník RULOPAK biely na toaletný papier centerfeed 21 x 15 x 25
Na sklade
11,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Zásobník RULOPAK biely na toaletný papier centerfeed 27,5 x 19 x 27,5
Na sklade
13,84 € s DPH
| Hmotnosť | 1,14 kg |
|---|---|
| Balenie | 14 |



