- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Papierové obaly pre gastro
Prírezy papierové nepremastiteľné, 30x30cm
Na sklade
16,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, biele, 25cm
Na sklade
2,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, čierne, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 35 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | čierna |
Slamky papierové Bio Nature rovné, biele, 20cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové JUMBO koktejlové, 15cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
Slamky papierové JUMBO, červená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, zelená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, žltá, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | žltá |
Slamky papierové, JUMBO, čierne, 15cm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | čierna |
Tortová krabica, 20x20x10cm
Na sklade
15,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | biela |
Vanička na šalát, 172x120x75mm
Na sklade
13,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter, 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Viečko pre: Miska okrúhla na polievku 400/550/950ml
Na sklade
11,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Viečko pre: Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
11,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |



