- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 961–984 z 1005 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Vrecia na odpad, LDPE, modré, 140L, 50 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 µm, 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |
Vrecia na odpad, LDPE, TYP 60, modré, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
4,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |
Vrecia na odpad, LDPE, žlté, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 70 liter |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | žltá |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 18L, 8 mikrónov
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 18 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 24 RL á 50 PC (bags) |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 30L, 8 mikrónov
Na sklade
0,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter, 9 µm |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrecká určené na spotrebu, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 8 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 2kg, 250x350mm
Na sklade
0,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 70 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
Vrecká v bloku, 3kg, 300x400mm
Na sklade
0,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 3 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 45 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
Výpustný kohútik na bandasky 20L a 10L
Na sklade
11,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 20 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
WC kefa+miska plast BIELA
Na sklade
1,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
| Farba | biela |
Wischtuch utierky v rolke
Na sklade
2,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 24 rolí |
Zásobník – CN TP28 Jumbo Maxi biely MJ2
Na sklade
25,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na TP 19 JUMBO mini biely
Na sklade
17,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na utierky, kotúč maxi, biely
Na sklade
27,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na ZZ Univerzál biely
Na sklade
19,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 500ml Biely
Na sklade
13,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 1000ml Biely -S6
Na sklade
16,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM- Speňovací 1L -F6-99637
Na sklade
19,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník- DTM-CN Speňovací 0,5L biely F5
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
| Farba | biela |



