- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Nedávno zobrazené produkty
Zásobníky a dávkovače
Elektrický dávkovač tekutého mydla ELITE 1000ml-senzorový, čierny
Na sklade
85,24 € s DPH
| Hmotnosť | 0,95 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Elektrický zásobník papierových utierok v rolke – senzorový, nerez
Na sklade
130,70 € s DPH
| Hmotnosť | 7,66 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Elektrický zásobník papierových utierok v rolke ELITE – senzorový, biely
Na sklade
84,49 € s DPH
| Hmotnosť | 3,23 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
Lakťový dávkovač dezinfekčného prostriedku s kvapkadlom 1000ml
Na sklade
8,44 € s DPH
| Hmotnosť | 0,31 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Nástenný / stolový držiak LUCART na priemyselné utierky
Na sklade
25,97 € s DPH
| Hmotnosť | 1,14 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
PEVASTAR dávkovač čist. pasty SOFT, 1L a 2L
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | biela |
Satino HYGINITY zásobník na papierové utierky, bezdotykový, biely
Na sklade
182,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 318 mm |
| Šírka | 232 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
SATINO Plus zásobník na papierové utierky so stredovým odvíjaním, čierny
Na sklade
43,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 263 mm |
| Farba | čierna |
SATINO Twin zásobník na toaletný papier, biely
Na sklade
43,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Výška | 379 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na skladaný toaletný papier, biely
Na sklade
22,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 149 mm |
| Výška | 357 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier Jumbo so stredovým odvíjaním, biely
Na sklade
41,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 411 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, biely
Na sklade
33,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, čierny
Na sklade
32,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | čierna |
Tork dávkovač na mydlá a dezinfekčné prostriedky S4, čierny 1000ml
Na sklade
55,74 € s DPH
| Hmotnosť | 0,49 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork elektronický osviežovač vzduchu, biely A1
Na sklade
99,78 € s DPH
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork Matic® zásobník na papierové utierky na ruky v rolke, manuálny, H1, biely
Na sklade
185,16 € s DPH
| Hmotnosť | 3,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Mid-size Twin zásobník na toalet.papier T6
Na sklade
53,33 € s DPH
| Hmotnosť | 1,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky S5 – biely
Na sklade
50,37 € s DPH
| Hmotnosť | 0,39 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, biely
Na sklade
44,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 106 mm |
| Výška | 239 mm |
| Farba | biela |
Tork PeakServe® Mini zásobník na nadväzujúce papierové utierky, biely H5
Na sklade
166,22 € s DPH
| Hmotnosť | 3,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Reflex™ prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním
Na sklade
54,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | systém dávkováni vždy 1 útržku |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 222 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 236 mm |
| Farba | biela |



