- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 54 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Sanita a vodný kameň
Cif Pro Formula Washroom, 750ml
Na sklade
4,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 in 1 |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
CLEAMEN 300/400 sanitárny denný, 1L
Na sklade
9,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 300/400 sanitárny denný, 5L
Na sklade
40,36 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 302/402 neutralizátor pachov, sanitárny, 550ml
Na sklade
8,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 310 extra kyslý na WC a keramiku, 750ml
Na sklade
3,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
CLEAMEN 311 s aktívnym chlórom, 750ml
Na sklade
2,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 17 ks |
CLEAMEN 410 kúpeľne s leskom, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 410 kúpeľne s leskom, 5L
Na sklade
16,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 442 podlahy kyslé, 5L
Na sklade
29,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 451 odvápňovač nerezových plôch, 1L
Na sklade
9,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 451 odvápňovač nerezových plôch, 6kg
Na sklade
39,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 470 čistič na kúpeľne, 5 L
Na sklade
16,30 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN 470 čistič na kúpeľne, 550 ml
Na sklade
3,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
Eko – KRYSTAL na kúpeľne ECO, 750ml
Na sklade
2,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Fixinela vodný kameň, 5L
Na sklade
15,98 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |



