- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Plastové obaly pre gastro - recyklovateľné
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička 1D, čierna, 160x112x45mm
Na sklade
30,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička 2D, 160x112x45mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 522 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička COLT, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 500ml
Na sklade
32,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 37 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 720ml
Na sklade
34,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x45mm
Na sklade
35,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 256 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
5,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 3D, transparentná, 227x178x40mm
Na sklade
4,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička, PP-1D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička, PP-2D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička, PP-3D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zip sáčky
Na sklade
0,47 € – 17,99 €Price range: 0,47 € through 17,99 € s DPH
100 x 150 (0,04 mm)
150 x 200 (0,05 mm)
180 x 250 (0,05 mm)
200 x 300 (0,05 mm)
230 x 300 (0,07 mm)
+4
350 x 280 (0,07 mm)
50 x 70 (0,04 mm)
70 x 100 (0,04 mm)
70 x 100 (0,05 mm)
| Dostupné Variácie | 100 x 150 (0,04 mm), 150 x 200 (0,05 mm), 180 x 250 (0,05 mm), 200 x 300 (0,05 mm), 230 x 300 (0,07 mm), 350 x 280 (0,07 mm), 50 x 70 (0,04 mm), 70 x 100 (0,04 mm), 70 x 100 (0,05 mm) |
|---|---|
| 100 ks | |
| Cena za 100 ks | 0,378, 0,625, 1,092, 0,721, 2,256, 3,325, 4,491, 10,78, 14,627 |
| Farba | transparentná |
| Materiál | LDPE |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.



