- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 361–384 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Gastro potreby
Vrecká určené na spotrebu, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 8 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 2kg, 250x350mm
Na sklade
0,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 70 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
Vrecká v bloku, 3kg, 300x400mm
Na sklade
0,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 3 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 45 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
Zástera jednorazová
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 800 mm |
| Šírka | 1250 mm |
| Farba | biela |
Zatavovacia miska COLT, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | biela |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 450ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička 1D, čierna, 160x112x45mm
Na sklade
30,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička 2D, 160x112x45mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 522 ks |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička COLT, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 500ml
Na sklade
32,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 37 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 1D, transparentná, 720ml
Na sklade
34,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Dľžka | 187 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | transparentná |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x45mm
Na sklade
35,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 256 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |



