- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–34 z 34 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Dávkovače na mydlá
Elektrický dávkovač tekutého mydla ELITE 1000ml-senzorový, čierny
Na sklade
85,24 € s DPH
| Hmotnosť | 0,95 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Tork dávkovač na mydlá a dezinfekčné prostriedky S4, čierny 1000ml
Na sklade
55,74 € s DPH
| Hmotnosť | 0,49 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky S5 – biely
Na sklade
50,37 € s DPH
| Hmotnosť | 0,39 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, biely
Na sklade
44,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 106 mm |
| Výška | 239 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, čierny
Na sklade
48,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | cartridge 1 L |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 122 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 305 mm |
| Farba | čierna |
Zásobník – DTM mydla 500ml Biely
Na sklade
13,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 1000ml Biely -S6
Na sklade
16,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
| Farba | biela |



