- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 132 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Handry, utierky, prachovky
Eco medená utierka Premium 15 x 15 cm – 1 ks
Na sklade
1,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1200 |
Handra Bodentuch, rôzne farby, 70x60cm
Na sklade
0,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | ružová |
Handra na podlahu – MIKRO, 60x50cm
Na sklade
1,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH 60 x 50 cm, oranžová
Na sklade
0,44 € s DPH
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 170 |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm zelená
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 140 |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm modrá
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 140 |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm oranžová 180g/m2
Na sklade
0,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 130 |
Handra na podlahu viskózna BODENTUCH–SOFT 70 x 60 cm žltá
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 140 |
Handra netkaná RENÁTA 60 x 80 cm
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | biela |



