- 23Doplnkový tovar pre gastro
- 23Ekologické obaly pre gastro
- 23Hliníkové obaly pre gastro
- 23Papierové obaly pre gastro
- 23Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 81 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
TORK hygiena
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork PeakServe® Mini zásobník na nadväzujúce papierové utierky, biely H5
Na sklade
166,22 € s DPH
| Hmotnosť | 3,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky biele H5 1-vr, 12 x 270 útržkov
Na sklade
59,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky biele H5 1-vr, 12 x 410 útržkov
Na sklade
73,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork priemyselné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
48,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ papierové utierky biele M4 so stredovým odvíjaním 1-vr, 300 m (6ks)
Na sklade
47,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Reflex™ papierové utierky modré M4 so stredovým odvíjaním 1-vr, 270 m (6ks)
Na sklade
46,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Reflex™ prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním
Na sklade
54,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | systém dávkováni vždy 1 útržku |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 222 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 236 mm |
| Farba | biela |
Tork Sensitive Mini tekuté mydlo na ruky, S5, 525 ml
Na sklade
5,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 184 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne Mini toaletný papier T9 2vr. 620útr. (12ks)
Na sklade
47,49 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® mini zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T9
Na sklade
49,84 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® toaletný papier T8 2vr. 1150útr. (6ks)
Na sklade
37,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T8
Na sklade
58,65 € s DPH
| Hmotnosť | 1,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |
Tork tekuté mydlo na ruky, 1L
Na sklade
56,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 1 l |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | priehľadná |
Tork tekuté mydlo na vlasy a telo, 1L
Na sklade
41,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | modrá |
Tork tekuté mydlo pre citlivú pokožku S1 1000ml
Na sklade
5,47 € s DPH
| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |
Tork Toaletný papier Mini Jumbo T2 2vr. 850útr. (12ks)
Na sklade
32,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
TORK Universal servítky do zásobníka Xpressnap N4 1vrst. (9000 ks)
Na sklade
111,08 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



