- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 36 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Mydlá, osviežovače vzduchu
Tork antimikrobiálne tekuté mydlo, 1L
Na sklade
13,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Antimicrobial, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork elektronický osviežovač vzduchu
Na sklade
87,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 168 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 185 mm |
| Farba | hliníkovo sivá |
Tork extra jemné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
45,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork jemne parfumované tekuté mydlo S4 – 1000 ml
Na sklade
6,70 € s DPH| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork Krém bez parfumácie na ruky a telo S2 475 ml
Na sklade
6,35 € s DPH| Hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | floral, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork luxusné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
7,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | lila |
Tork mini extra jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
4,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork Mini jemne parfumované tekuté mydlo S2 – 475 ml
Na sklade
2,98 € s DPH| Hmotnosť | 0,52 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
35,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | žltá |
Tork Mini jemné tekuté mydlom, 525ml
Na sklade
42,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | žltá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo S2 – 475ml
Na sklade
3,69 € s DPH| Hmotnosť | 0,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
37,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork mini tekuté mydlo pre citlivú pokožku S5 – 525 ml
Na sklade
5,17 € s DPH| Hmotnosť | 0,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75ml
Na sklade
9,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork osviežovač vzduchu Constant, jarný vánok A3
Na sklade
17,16 € s DPH| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvet
Na sklade
20,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 112 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 118 mm |
| Farba | biela |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvetinový A3
Na sklade
17,16 € s DPH| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, neutralizátor zápachov A3
Na sklade
17,16 € s DPH| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |



