- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 51 výsledkov
Kategórie produktov
čierna
Vrece igelitové, extra pevné, 60L
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
3,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 18L, 18 mikrónov
Na sklade
0,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolí x 50 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 35L, 40 mikrónov
Na sklade
0,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 35 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 70L, 30 mikrónov
Na sklade
1,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 70 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 50, čierne, 120L, 55 mikrónov
Na sklade
3,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 roliek x 25 ks |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 100 mikrónov
Na sklade
4,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 15 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 60 mikrónov
Na sklade
5,76 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 80 mikrónov
Na sklade
4,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolls à 15 bags |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120L, 100 mikrónov
Na sklade
3,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter, 100 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 10 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, hrubé, 150L, 100 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 150 liter, 100 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1300 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 18L, 8 mikrónov
Na sklade
0,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 18 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 24 RL á 50 PC (bags) |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 30L, 8 mikrónov
Na sklade
0,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter, 9 µm |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička 1D, čierna, 160x112x45mm
Na sklade
30,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička COLT, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 1D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x40mm
Na sklade
4,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x45mm
Na sklade
35,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 256 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Zatavovacia vanička PP – 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |



