- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 132 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Handry, utierky, prachovky
Handra netkaná RENÁTA 70 x 60 cm, biela
Na sklade
0,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Handra tkaná MILADA 60 x 100 cm
Na sklade
2,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 1000 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 50 cm
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 80 cm
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
Handra z mikrovlákna podlahová ELITEX KARO mix farieb 1ks, 50 x 60 cm
Na sklade
0,97 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Handra z mikrovlákna podlahová KARO červená 1ks, 60 x 70 cm
Na sklade
1,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Handra z mikrovlákna podlahová KARO modrá 1ks, 60 x 70 cm
Na sklade
1,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Kuchynská utierka na riad z mikrovlákna petrolejová – 10 ks
Na sklade
13,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Kuchynská utierka na riad z mikrovlákna šedá – 10 ks
Na sklade
13,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená červená 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená modrá 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená zelená 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená žltá 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |



