- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2161–2184 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Upratovací vozík, kovový 2x23L B 250
Na sklade
98,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Utierka CELLART Craft PlusMatic Soft Blue, 270m (6ks)
Na sklade
44,29 € s DPH
| Hmotnosť | 10,92 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Utierka CELLART PlusMatic Soft 280, 270m, Dutinka 3,8 cm (6ks)
Na sklade
47,50 € s DPH
| Hmotnosť | 11,80 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |
Utierka Industry dvojvrstvová, 244m
Na sklade
15,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Utierka Mikroultra
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | mix farieb |
Utierka Mikroutierka Magic
Na sklade
1,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
Utierka špongiová
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 350 BAL x 3 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |
Utierka špongiová
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 110 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |



