- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1849–1872 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Špongia tvarovaná s drôtenkou, 10ks
Na sklade
1,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 10 ks |
Špongia tvarovná s drôtenkou, 5ks
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 5 KS |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia VILEDA Miraclean biela
Na sklade
1,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Špongiová utierka 15,5 x 18 cm mix farieb bal.5ks
Na sklade
0,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
Špongiová utierka Classic, 5ks
Na sklade
1,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 22 BAL x 5 ks |
Štartovacia súprava mopu na suché a mokré čistenie WET&DRY
Na sklade
2,66 € s DPH
| Hmotnosť | 0,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Stierka na okná LEWI profi, 45cm
Na sklade
16,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 10 ks |
| Šírka | 450 mm |
Stierka na okná so špongiou plastová 22 cm – mix farieb
Na sklade
2,66 € s DPH
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 50 |



