- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 54 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Sanita a vodný kameň
KITTFORT Kyselina soľná – chlorovodíková 31% 1L
Na sklade
2,87 € s DPH
| Hmotnosť | 1,18 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
KRYSTAL čistiaci piesok, 600g
Na sklade
1,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
KRYSTAL na kúpeľne, 5L
Na sklade
12,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL na kúpeľne, 750ml
Na sklade
3,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Larrin na hrdzu a vodný kameň, 5L
Na sklade
30,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks x 5 l |
MAXX Into Citrus2, 5L
Na sklade
32,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 2 pieces |
Pulirapid na hrdzu a vodný kameň, 750ml
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 16 pieces |
SANYTOL univerzálny čistič, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo Glanc s MR Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo Kúpeľňa Čistiaci prostriedok na vodný kameň 500ml
Na sklade
2,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |



