- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–36 z 36 výsledkov
Vaničky a vedra
Polievková miska, PP, transparentná, 350ml
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Šalátová miska, PET, čierna, 1000ml
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Termo miska na polievku, 340ml
Dostupné na objednávku
2,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | biela |
Vanička hranatá s viečkom, PET, 750ml
Na sklade
8,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá s viečkom, PET, transparentná, 1500ml
Na sklade
22,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá, extra pevná, 750ml
Na sklade
6,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP 1D, 160x112x45mm
Na sklade
30,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | milk |
Vanička PP 1D, 160x112x66mm
Na sklade
26,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
| Farba | milk |
Vanička s viečkom OPS R183, transparentná
Na sklade
46,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku
Na sklade
1,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |



