- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 26 výsledkov
Kategórie produktov
mm
Krabica na zákusky
Na sklade
15,99 € – 36,29 €Price range: 15,99 € through 36,29 € s DPH
200 x 130 x 100
220 x 220 x 100
225 x 160 x 90
250 x 250 x 100
265 x 175 x 80
290 x 290 x 100
| Rozmery | - |
|---|---|
| Dostupné Variácie | 200 x 130 x 100, 220 x 220 x 100, 225 x 160 x 90, 250 x 250 x 100, 265 x 175 x 80, 290 x 290 x 100 |
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
Cena za 1 kusCena za kus | €, 0,26 €, 0,36 €, 0,41 €, 0,48 €, 0,53 €, 0,59 € |
| Rozmer dĺžka | 200 mm, 220 mm, 225 mm, 250 mm, 265 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer šírka | 130 mm, 160 mm, 175 mm, 220 mm, 250 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer výška | 100 mm, 80 mm, 90 mm, mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,060 kg, 0,062 kg, 0,072 kg, 0,091 kg, 0,103 kg, 0,137 kg |
| Váha balenia | 3,1 kg, 3,7 kg, 4,2 kg, 4,5 kg, 5,2 kg, 7,1 kg, kg |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.
Lyžica (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Lyžica, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička kávová, WPC, hnedá, 13,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 135 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička na zmrzlinu, WPC, hnedá, 9cm, 500ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 500 ks | |
| Rozmer dĺžka | 90 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Miska dressingová čierna PP, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Miska na polievku kraft, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska, PP, transparentná, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Nôž (PP) znovu použiteľný, biely, 18,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Nôž, WPC, tmavohnedý, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 750ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierový tanier plytký, hnedý, Ø23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+lyžica+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Vidlička (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Vidlička na hranolky, WPC, 8cm, 1000ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 1000 ks | |
| Rozmer dĺžka | 80 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Vidlička, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku, 100 ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Viečko, okrúhle, 115mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |




