- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 889–912 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Vanička zatavovacia typ 1, jednodielna
Na sklade
83,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
| Dľžka | 158 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 44 mm |
Vanička zatavovacia typ 2, trojdielna
Na sklade
50,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Vedro k vozíku, modré, 17L
Na sklade
10,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 17 liters |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | červená |
Vidlička WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Viečka pre: Dressingové misky, PP
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Viečka pre: Dressingové misky, PP, Ø70mm
Na sklade
0,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko (PET), Ø95mm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 99 mm |
| Šírka | 99 mm |
| Výška | 14 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko na vaničku, 227x178mm
Na sklade
2,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 25 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko PP na misku 750-1500ml
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Farba | transparentná |
Viečko PP na misku, 125-500ml
Na sklade
2,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko PP okrúhle, Ø115mm
Na sklade
1,98 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, Ø150mm
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 155 mm |
| Výška | 25 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Menu misa do mikrovlnky, 50ks
Na sklade
6,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Miska okrúhla na polievku 400/550/950ml
Na sklade
11,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Viečko pre: Misky okrúhle, PP
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Poháre z umelej hmoty, PET, Ø95mm, bez otvoru
Na sklade
2,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Viečko pre: Poháre z umelej hmoty, PET, Ø95mm, s otvorom
Na sklade
2,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Viečko pre: Polievková miska priehľadná PP
Na sklade
3,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |



