- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 132 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
Handry, utierky, prachovky
Prachovka MIKROutierka TOP, 35x30cm
Na sklade
0,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 10 ks |
PRONTO Duster prachovka 1rukoväť + 2násady set
Na sklade
3,94 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
PRONTO Duster prachovka náhradné náplne 5ks
Na sklade
4,26 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Švédska utierka ULTRA-PLUS, 40x40cm
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
| Farba | modrá |
Utierka Mikroultra
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | mix farieb |
Utierka Mikroutierka Magic
Na sklade
1,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
Utierka univerzálna, mix farieb, 38x30cm
Na sklade
0,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 700 ks |
Utierka z mikrovlákna ELITEX ULTRA mix farieb 1ks, 30 x 30 cm
Na sklade
0,38 € s DPH
| Hmotnosť | 0,03 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |



