- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–45 z 45 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 6 ks
Sirafan Speed, 750ml
Na sklade
12,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Suma Alcohol D4.12, 750ml
Na sklade
8,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Šírka | 236 mm |
| Výška | 297 mm |
Toaletný papier do zásobníka S-ONE, 207m
Na sklade
20,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Tork Alcohol gélový dezinf. prostriedok, 1L
Na sklade
14,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 91 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | transparentná |
Tork antimikrobiálne penové mydlo, 1L
Na sklade
19,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork antimikrobiálne tekuté mydlo, 1L
Na sklade
13,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Antimicrobial, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
33,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Tork bezalkoholová penová dezinfekcia, 1L
Na sklade
21,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 93 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 251 mm |
| Farba | transparentná |
Tork elektronický osviežovač vzduchu
Na sklade
87,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 168 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 185 mm |
| Farba | hliníkovo sivá |
Tork extra jemné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
45,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork jemné penové mydlo, 1L
Na sklade
81,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork luxusné penové mydlo jemné, 1L
Na sklade
15,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 340 mm |
| Farba | transparentná |
Tork luxusné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
7,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | lila |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, biely
Na sklade
44,34 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 106 mm |
| Výška | 239 mm |
| Farba | biela |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvet
Na sklade
20,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 112 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 118 mm |
| Farba | biela |
Tork priemyselné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
48,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® toaletný papier, 207m
Na sklade
46,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |
Tork tekuté mydlo na vlasy a telo, 1L
Na sklade
41,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | modrá |
Tork zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, čierny
Na sklade
48,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | cartridge 1 L |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 122 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 305 mm |
| Farba | čierna |
Zásobník – CN na utierky, kotúč maxi, biely
Na sklade
27,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |



