- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 6 PAK na 50 PC
Príbor drevený hygienicky balený 2, 16,5cm
Na sklade
6,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, Ø22cm
Na sklade
4,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 220 mm |
Viečko PP na misku 750-1500ml
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, Ø150mm
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 155 mm |
| Výška | 25 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, 172x120mm
Na sklade
6,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Farba | transparentná |
Vittore de Conti Vlasový a telový šampón, 35ml
Na sklade
0,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |



