- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 121 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Vrecia a vrecká
LDPE vrecia čierne zaťahovacie 500×600/0,030mm 35L 20 ks
Na sklade
1,07 € s DPH
| Hmotnosť | 0,31 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
LDPE vrecia modré 600x700mm/40my 60L – 25 ks
Na sklade
1,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,61 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
LDPE vrecia transparent 1250+1000x2150mm/100mic 10ks
Na sklade
29,41 € s DPH
| Hmotnosť | 8,42 kg |
|---|---|
| Paleta | 50 |
LDPE vrecia transparent 1250x1700mm/100mic 660L 20ks
Na sklade
29,35 € s DPH
| Hmotnosť | 7,09 kg |
|---|---|
| Paleta | 1484 |
LDPE vrecia transparentné 1000×1200/0,050mm 240l 10ks
Na sklade
2,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,92 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia transparentné extra hrubé 150L 900×1140/100mic 10ks
Na sklade
5,60 € s DPH
| Hmotnosť | 1,55 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia transparentné hrubé 700x1100mm/130mic 120L 10ks
Na sklade
4,80 € s DPH
| Hmotnosť | 1,70 kg |
|---|---|
| Paleta | 420 |
LDPE vrecia zaťahovacie čierne 700x1000mm/40mic 110l 25ks
Na sklade
2,83 € s DPH
| Hmotnosť | 0,96 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia zaťahovacie PEVNÉ modré 700x1100mm/60mic 120L 10ks
Na sklade
2,34 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |



