- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 120 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
Vrecia a vrecká
LDPE vrecia čierne 500×600/0,030mm 35L 15ks
Na sklade
0,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,24 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
LDPE vrecia čierne 500×600/0,060mm 35L 15ks
Na sklade
1,07 € s DPH
| Hmotnosť | 0,43 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
LDPE vrecia čierne 700x1100mm/0,060mm TYP 70 120L 25ks
Na sklade
4,27 € s DPH
| Hmotnosť | 1,62 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne 700x1100mm/0,070mm TYP 80 120L 10 ks
Na sklade
1,87 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne 700x1100mm/0,080mm TYP 90 120L 10 ks
Na sklade
2,34 € s DPH
| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne EXTRA PEVNÉ 550x1100mm/150mic 90L 25ks
Na sklade
9,11 € s DPH
| Hmotnosť | 2,05 kg |
|---|---|
| Balenie | 25 |
LDPE vrecia čierne EXTRA PEVNÉ 700x1100mm/100mic 120l 10ks
Na sklade
2,84 € s DPH
| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne EXTRA PEVNÉ 700x1100mm/160mic 120L 10ks
Na sklade
5,20 € s DPH
| Hmotnosť | 1,92 kg |
|---|---|
| Balenie | 5 |
LDPE vrecia čierne hrubé 240L 1000×1200/0,070mm 10ks
Na sklade
2,84 € s DPH
| Hmotnosť | 1,15 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
LDPE vrecia čierne hrubé 500×600/0,070mm 35L – 25ks
Na sklade
2,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,84 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
LDPE vrecia čierne hrubé 600×700/0,070mm 60L – 25 ks
Na sklade
2,96 € s DPH
| Hmotnosť | 1,20 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
LDPE vrecia čierne hrubšie 600x700mm/0,040mm 60L 25ks
Na sklade
1,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,54 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |



