- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 8 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
WPC - kombinácia dreva a polyméru
Lyžica, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička kávová, WPC, hnedá, 13,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 135 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička na zmrzlinu, WPC, hnedá, 9cm, 500ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 500 ks | |
| Rozmer dĺžka | 90 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Nôž, WPC, tmavohnedý, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+lyžica+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Vidlička na hranolky, WPC, 8cm, 1000ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 1000 ks | |
| Rozmer dĺžka | 80 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Vidlička, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |



