- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–53 z 53 výsledkov
Kategórie produktov
1 PAK = 1 pcs
Savo Profi na podlahu XXL, 5kg
Na sklade
13,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 kg |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 144 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 248 mm |
Tork SmartOne® Mini zásobník na toaletný papier
Na sklade
43,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 228 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | čierna |
Výpustný kohútik na bandasky 20L a 10L
Na sklade
11,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 20 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |



