- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–27 z 27 výsledkov
Kategórie produktov
modrá
Tork tekuté mydlo na vlasy a telo, 1L
Na sklade
41,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | modrá |
Vrecia na odpad, LDPE, modré, 140L, 50 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 µm, 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |
Vrecia na odpad, LDPE, TYP 60, modré, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
4,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |



